Fotbalová turnaj - finále

14.dubna 2023  |   Petra Huclová  |   204x  |  

Vážení rodiče, milé děti,

ráda bych touto cestou poděkovala a hlavně pogratulovala žákům naší školy, jmenovitě – Míša G., Ládík N., Tom M., Víťa P., Luky B., Táďa V., Martin S., Vašík V., Max K., za skvělou reprezentaci školy v rámci Dětského fotbalového poháru 2023, který byl pod záštitou Pražského fotbalového svazu.

Kluci se postupně z okresního kola, probojovali do kol semifinálových, odkud byl již jen malý krůček k finále.

V okresním kole jsme po penaltách skončili sice na 2., ale postupovém místě, prohráli jsme se ZŠ K Milíčovu a tato škola nás provázela až do finále. V dalších kolech jsme vyhráli a těšili se na vrchol této soutěže.

Finálové kolo se konalo 29. 03. 2023 na ZŠ a MŠ Věry Čáslavské na Praze 6, kde se kluci utkali už opravdu s těmi nejlepšími školními týmy z celé Prahy. A vedli si skvěle!

Už po prvním zápase bylo jasné, že to nyní nebude snadné. Bylo potřeba hrát důsledně, týmově a s velkým nasazením. Díky dvěma remízám a jedné výhře jsme šli do semifinále z 2. místa. Ale kluci si věřili, že mohou tým, který ve skupině A vyhrál, porazit. To se opravdu podařilo a čekalo nás finále.

Kdo by chtěl ve finále penalty? Asi fanoušci, diváci, my určitě ne. Stalo se.  A však gólman Ládík svými skvělými zákroky kluky podržel a kluci byli při pokutových kopech víc než úspěšní. Pak už mohla vypuknout jen velká radost.

Děkuji za podporu ze strany rodičů, vedení naší školy, a za „fotbalové“ nasazení kluků. Veškeré naše nadšení naleznete zde.

Petra Huclová

ZŠ Dolní Měcholupy

Napište nám
Aktuality
Zveřejněno: 17.8.2020
Změna čísla účtu - jídelna

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali, že došlo ke změně čísla účtu k platbě stravného. Prosíme zrušení trvalých příkazů na původním účtu.

NOVÉ ČÍSLO ÚČTU pro platbu stravy: 203 168 0028 / 6000

Děkujeme.

Zveřejněno: 25.3.2020
Zrušení trvalých příkazů - jídelna
Vážení rodiče,

rádi bychom Vás požádali o zrušení Vašich trvalých příkazů na účet školní jídelny. Současně s tím prosíme o odhlášení obědů na měsíc duben.

Děkujeme Vám za spolupráci a přejeme všem pevné zdraví. ZŠ Kutnohorská
Zveřejněno: 13.3.2020
Zrušení pronájmu sportovní haly

Vážení nájemníci,

vzhledem k aktuálnímu nouzovému stavu na území ČR jsme nuceni zrušit veškeré pronájmy sportovní haly, a to s účinností od pátku 13. 3. 2020 6:00 hodin do odvolání.

Děkujeme za pochopení.
ZŠ Kutnohorská

Zveřejněno: 25.9.2019
Změna dodavatele stravování
Vážení rodiče, od 30. 9. 2019 dochází ke změně dodavatele školního stravování. Novým dodavatelem bude SSPV Vinohrady s.r.o.

Zobrazit vše

Kalendář akcí

Dnes je 30. května 2023
a svátek má Ferdinand.

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokračováním s tím souhlasíte.