ATLETICKÝ PĚTIBOJ - Odznak všestrannosti

22.dubna 2022  |   Petra Huclová  |   257x  |  

Milé děti, vážení rodiče,

žáci 4. a 5. ročníku reprezentovali naši školu v okresním kole Odznaku všestrannosti, který je pod patronací Českého olympijského výboru.

Pětiboj, který Odznak všestrannosti obnáší, se skládá z těchto disciplín: trojskok, hod medicinbalem, 2 min skoky přes švihadlo v různých variantách, 2 min kliky, 1000 m běh.

Naši sportovci závodili v soutěži týmů a jednotlivců. Soutěž týmů byla pro nás bez možnosti úspěchu a výhledu na dobré umístění, neboť z jiných škol v týmech závodily především děti z vyšší ročníků (8. – 9.tř.) a výsledky se z jednotlivých disciplín sčítaly. V soutěži jednotlivců to bylo již spravedlivé, všichni soutěžili pouze za svůj ročník. A zde se nám vedlo!!

Svůj ročník s přehledem vyhrála Bára Čechová a na druhém místě skončila Nela Drekslerová, obě slečny postupují i do dalšího krajského kola. Čtvrté místo ovládla Bety Marešová.

Ve stejném ročníku, pouze v chlapecké části, vyhrál Viktor Spilka. I on bude školu reprezentovat na kraji.

Sofie Popová ve své kategorii skončila na výborném druhém místě, a i ona postupuje do dalšího kola, Na třetím místě se umístila skvělá Bára Vaněčková.

Dalším reprezentantem naší školy byl sportovec Lukáš Attl, který vyhrál ve svém roč., a přidá se ke zbytku týmu, který pojede 11. 5. 2022 na krajské kolo na atletický stadion Eden.

Dalšími sportovci, kteří se s velkou vervou zapojili do bojů o dobrá umístění, byli Simon Matějů a Eric Thorburn, děkujeme.

Paní učitelka musela jít příkladem a být pro děti motivací, takže se také zapojila do bojů. Soutěž učitelů vyhrála, ale dva dny pak byla nepoužitelná J.

Všem žákům gratulujeme, děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy a přejeme hodně štěstí na kraji.

Fotogalerie zde.

ZŠ Dolní Měcholupy, Petra Huclová.

Napište nám
Aktuality
Zveřejněno: 17.8.2020
Změna čísla účtu - jídelna

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali, že došlo ke změně čísla účtu k platbě stravného. Prosíme zrušení trvalých příkazů na původním účtu.

NOVÉ ČÍSLO ÚČTU pro platbu stravy: 203 168 0028 / 6000

Děkujeme.

Zveřejněno: 25.3.2020
Zrušení trvalých příkazů - jídelna
Vážení rodiče,

rádi bychom Vás požádali o zrušení Vašich trvalých příkazů na účet školní jídelny. Současně s tím prosíme o odhlášení obědů na měsíc duben.

Děkujeme Vám za spolupráci a přejeme všem pevné zdraví. ZŠ Kutnohorská
Zveřejněno: 13.3.2020
Zrušení pronájmu sportovní haly

Vážení nájemníci,

vzhledem k aktuálnímu nouzovému stavu na území ČR jsme nuceni zrušit veškeré pronájmy sportovní haly, a to s účinností od pátku 13. 3. 2020 6:00 hodin do odvolání.

Děkujeme za pochopení.
ZŠ Kutnohorská

Zveřejněno: 25.9.2019
Změna dodavatele stravování
Vážení rodiče, od 30. 9. 2019 dochází ke změně dodavatele školního stravování. Novým dodavatelem bude SSPV Vinohrady s.r.o.

Zobrazit vše

Kalendář akcí

Dnes je 12. srpna 2022
a svátek má Klára.

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokračováním s tím souhlasíte.