4.A

19
1.prosince 2022

Mléčná dráha

Lenka Maštalířová

Kdo by čekal,že naši objevitelé z vesmíru místo hvězdné mléčné dráhy budou objevovat krávy a výrobu mléčných výrobků? Překvapení se podařilo.

Co jsme všechno viděli? Živé krávy jsme si nakrmili, pohladili, prohlédli jsme.jejich chlév. Připravili jsme jim večeři. Také jsme si vyrobili sýr,prozkoumali jsme lebku a rohy...bylo to dopoledne plné zajímavostí.

Doporučujeme i Vám zastavit se v Toulcove dvoře.


Lenka s dětmi 

30.listopadu 2022

Adventní kalendář pro děti nejen ze 4.A

Lenka Maštalířová

Pro velký úspěch po loňském kalendáři  si děti přáli elektronický adventní kalendář i letos...tak tadaaaaa...sliby se mají plnit nejen o Vánocích.

https://www.advent-kalendar.cz/adventni-kalendar/1595


Pěkný předvánoční čas 

Lenka

Ps:fungovat bude každý odkaz opravdu až od správného data tzn nejdříve od 1.12.2022


6
25.listopadu 2022

Krabice od bot 4. A - druhý ročník

Lenka Maštalířová

Stejně jako loni, i letos jsme  se dohodli na společné pomoci dětem, které nemají tolik štěstí na finančně zabezpečené prostředí. 

Dívky a chlapci vybrali po jedné krabici pro děti ve věku 9-10 let a aktuálně střádáme dárky tzn., že každý žák ze třídy přinese dle předem dohodnutého seznamu jeden předmět do dárku. Společně budeme předávat na Praze 11 dne 1. prosince. Pokud byste chtěli cokoliv přidat, rádi i dárek od Vás přidáme.


Předáno...máme ze sebe opět dobrý pocit.


Pěkný předvánoční čas Objevitelé nejen z vesmíru

1
25.listopadu 2022

Čtrnáctidenní plán pro 4.A - 28.11.- 9.12.2022

Lenka Maštalířová

Vážení rodiče,

po roce se nám blíží Vánoce, na které se chystáme a plány máme velké. Ještě než si začneme užívat prosinec, stihneme  souhrnné  opakování z Matematiky v úterý 29.11 ( rovnice, zlomky a mat. operace +-*/ v úlohách, které jsme poslední měsíc probírali), z Angličtiny ve středu 30.11. na 3. lekci tzn. slovní zásobu a gramatiku  k jídlu a hodinám. V pátek napíšeme poslední test v roce 2022 z češtiny, kde budeme mít učivo vyjmenovaných slov, vzory středního rodu, skloňování a poznávání pádů.

Z nového učiva začneme v češtině v prosinci vzory ženského rodu a nadále budeme procvičovat vyjmenovaná slova,  skloňování. V matematice v prosinci prohloubíme probrané učivo a doplníme o složitější příklady s vícecifernými čísly a to jak v úlohách, tak i rovnicích. Zlomky budeme porovnávat i s různými jmenovateli a budeme zjišťovat, kolik opravdu zlomek představuje z celku.  V angličtině dokončíme 3.lekci a navážeme povídáním o ZOO, zvířatech a jejich charakteristikách. 

Celý měsíc budeme "ladit" do vánočních příprav, počínaje adventními čtenářskými chvilkami s čajem, přes plnění úkolů z adventního kalendáře až po akce mimo školu.  Samozřejmě máme v plánu pokračovat v přípravách a trénovat na naši besídku pro rodiče, chystat si dárky a nasávat atmosféru. 

Edit Přírodověda Rostliny - keře - poznávačka, prezentace, Stavba rostlinného těla, funkce rostlinných orgánů - kořen, stonek, list, květ, plod.Přejeme i Vám pohodový advent.

4.A 

Celkem článků: 86

Napište nám
Aktuality
Zveřejněno: 17.8.2020
Změna čísla účtu - jídelna

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali, že došlo ke změně čísla účtu k platbě stravného. Prosíme zrušení trvalých příkazů na původním účtu.

NOVÉ ČÍSLO ÚČTU pro platbu stravy: 203 168 0028 / 6000

Děkujeme.

Zveřejněno: 25.3.2020
Zrušení trvalých příkazů - jídelna
Vážení rodiče,

rádi bychom Vás požádali o zrušení Vašich trvalých příkazů na účet školní jídelny. Současně s tím prosíme o odhlášení obědů na měsíc duben.

Děkujeme Vám za spolupráci a přejeme všem pevné zdraví. ZŠ Kutnohorská
Zveřejněno: 13.3.2020
Zrušení pronájmu sportovní haly

Vážení nájemníci,

vzhledem k aktuálnímu nouzovému stavu na území ČR jsme nuceni zrušit veškeré pronájmy sportovní haly, a to s účinností od pátku 13. 3. 2020 6:00 hodin do odvolání.

Děkujeme za pochopení.
ZŠ Kutnohorská

Zveřejněno: 25.9.2019
Změna dodavatele stravování
Vážení rodiče, od 30. 9. 2019 dochází ke změně dodavatele školního stravování. Novým dodavatelem bude SSPV Vinohrady s.r.o.

Zobrazit vše

Kalendář akcí

Dnes je 9. prosince 2022
a svátek má Vratislav.

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokračováním s tím souhlasíte.