1.B

24.června 2022

Muzeum čokolády a marcipánu Tábor - 24. 6. 2022

Drahoslava Holbová

V pátek 24. 6. 2022 jsme navštívili krásné české město Tábor. Prohlédli jsme si historickou věž Kotnov i samotné historické náměstí, naším hlavním cílem bylo však Muzeum čokolády a marcipánu. Mimo skvělou komentovanou prohlídku muzea jsme si vyráběli perníkovo-čokoládová lízátka a ochutnávali jsme kakaové boby, pralinky i horkou čokoládu! Byl to prima zážitek, nakoukněte sami do galerie. :)


Děti z 1. B, paní učitelka Dáda a paní asistentka Míša

21.června 2022

Zoo - plavba lodí, program Zajímavosti o zvířatech chovaných v pražské ZOO, 21. 6.

Drahoslava Holbová

Poslední dny v 1. třídě jsme si zpříjemnili několika akcemi. Jednou z nich byl také výlet lodí do pražské ZOO.  V rámci vzdělávacího programu Zajímavosti o zvířatech chovaných v pražské ZOO jsme se dozvěděli k čemu slouží lemurovi ocas, proč mají tučňáci černobíle zbarvení, jak je to s krmením lachtanů, kde přišel ke svému názvu tasmánský čert, jak velké je mládě tasmánského čerta nebo klokana a spoustu dalších informací o varanovi, ledním medvědovi, papoušcích aj.

Nahlédněte do fotogalerie.


Děti z 1.B, paní učitelka Dáda a paní asistentka Míša

19.června 2022

S Večerníčkem do Harrachova - ŠvP 13. - 17. 6. 2022

Drahoslava Holbová

Zhruba uprostřed června jsme se rozhodli, že vezmeme našeho maskota Večerníčka a pejska Bobbyho na týdenní pobyt v Harrachově.

Na začátku našeho pobytu jsme dostali deník, do kterého jsme sbírali nálepky za každý splněný úkol a pak jsme si každý večer zapisovali, co všechno si z daného dne odnášíme (zážitky, pocity, myšlenky, postřehy,...).

A protože každý z nás zastupuje už od začátku školního roku jednu večerníčkovou postavičku, jednoho večerníčkova kamaráda, čekalo nás celkem 17 úkolů. Kromě úkolu od Maxipsa Fíka se nám podařilo splnit všechny připravené úkoly a tak jsme si na konci týdne zasloužili velkou odměnu!

Zažili jsme toho spolu opravdu hodně, byl to pro nás týden plný zábavy, her, šifer, výletů, emocí a objevování našich dalších (nejen školních :)) stránek. 

Ve fotogalerii se s námi můžete vrátit do Harrachova a prohlédnout si, jak jsme si tento týden užili. 

Děti z 1.B, paní učitelka Dáda, paní asistentka Míša

10.června 2022

Červen v 1. B

Drahoslava Holbová

V letošním školním roce naposledy přinášíme měsíční porci fotografií z 1.B. Tentokrát jsme zvládli tradiční závod ve šplhu (Měcholupská šplhna), kdy se naše Pavlínka umístila na krásném 1., Marjánka na skvělém 2. místě a Maty taktéž na skvělém 2. místě ve svých kategoriích. Vincent se sice neumístil, ale jeho výkon byl také výborný! Ještě jednou moc gratulujeme a jsme na naše reprezentanty pyšní! :) Ve výtvarné výchově jsme se tentokrát věnovali příběhu jednoho kolečka. Každý pojal příběh kolečka po svém a vzniklo spousta skvělých nápadů. TV jsme si užili v tělocvičně, ale za to byla celá v režii dětí. :)

Děti z 1.B, paní učitelka Dáda a paní asistentka Míša

Celkem článků: 72

Napište nám
Aktuality
Zveřejněno: 17.8.2020
Změna čísla účtu - jídelna

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali, že došlo ke změně čísla účtu k platbě stravného. Prosíme zrušení trvalých příkazů na původním účtu.

NOVÉ ČÍSLO ÚČTU pro platbu stravy: 203 168 0028 / 6000

Děkujeme.

Zveřejněno: 25.3.2020
Zrušení trvalých příkazů - jídelna
Vážení rodiče,

rádi bychom Vás požádali o zrušení Vašich trvalých příkazů na účet školní jídelny. Současně s tím prosíme o odhlášení obědů na měsíc duben.

Děkujeme Vám za spolupráci a přejeme všem pevné zdraví. ZŠ Kutnohorská
Zveřejněno: 13.3.2020
Zrušení pronájmu sportovní haly

Vážení nájemníci,

vzhledem k aktuálnímu nouzovému stavu na území ČR jsme nuceni zrušit veškeré pronájmy sportovní haly, a to s účinností od pátku 13. 3. 2020 6:00 hodin do odvolání.

Děkujeme za pochopení.
ZŠ Kutnohorská

Zveřejněno: 25.9.2019
Změna dodavatele stravování
Vážení rodiče, od 30. 9. 2019 dochází ke změně dodavatele školního stravování. Novým dodavatelem bude SSPV Vinohrady s.r.o.

Zobrazit vše

Kalendář akcí

Dnes je 30. června 2022
a svátek má Šárka.

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokračováním s tím souhlasíte.